Teksti suurus:
A A A

Suusatamises tuli häid kohti ka Valgamaa maleva liikmetele

16.03.2016
Pühapäeval Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud Eesti seeniorsportlaste 2016. aasta meistrivõistlustelt murdmaasuusatamises tuli nii mõnigi medalikoht ka Valgamaa maleva esindajatele.
Vabatehnika ühisstardis hoolitses valgamaalaste parima tulemuse eest Ene Aigro, kes N55 klassis saavutas esimese koha. N30 klassis sõitis end teisele kohale Aili Popp (Valgamaa malev) ning N45 klassis saavutas Kaja Tättar kolmanda koha (Valgamaa malev). Kahjuks Valgamaa meestel sõit nii hästi ei edenenud, ning M40 klassis lõpetas Imre Õim (Valgamaa malev) sõidu kuuendal ning Ahti Külm (Valgamaa malev) kaheksandal kohal.

Klassikadistantsi eraldistardis hoolitsesid medalisaagi eest taaskord meie naissuusatajad. N55 klassis saavutas Ene Aigro esimese koha ning samasuguse tulemusega sai hakkama ka N30 klassis suusatanud Aili Popp (Valgamaa malev). N45 klassis saavutas Kaja Tättar (Valgamaa malev) kolmanda koha. M45 klassis tuli Ilvar Sarapson viiendale ja M40 klassis Ahti Külm (Valgamaa malev) üheksandale kohale.

Maakondade arvestuses võttis üldvõidu Lääne - Virumaa 284 punktiga. Teine oli Tartu 235 ning kolmas Võrumaa 197 punktiga. Valgamaa esindus saavutas 74 punktiga viienda koha. Kokku oli võistlustules kümme maakonda.

Rein Säinas