Teksti suurus:
A A A

Raskejõustikus jagus medaleid ka Valgamaa kaitseliitlastele

07.11.2017
Möödunud nädalavahetusel Tallinnas toimunud Kaitseliidu meistrivõistlustel raskejõustikus olid heas hoos ka Valgamaa malevlased. Koju naasti viie induviduaalse medaliga ja võistkondlikult teise kohaga.
 
Eriti heas hoos olid ning korralikku musklirammu näitasid Valgamaa maleva naisvõistlejad. Lamades surumises saavutas Aili Popp esimese ning Aveli Tättar ja Kristo Tuvi võitsid samas distsipliinis kolmanda koha.
 
Sangpommi võistluses võitis Aili Popp hõbeda ning Tiiu Kannes proksi. Lisaks kuulusid Valgamaa maleva esindusse veel ka Innar Malleus ja Ain Kautlenbach, kes andsid oma panuse selleks, et kindlustada võistkondlikult teine koht Tartu maleva järel.
 
Viimase võistlusena on Kaitseliidu spordiaastas kavas veel mõõduvõtmine males. Malevatevaheline üldseis enne viimast ala on pingeline. Tartu malev on küll teistest eest ära libisenud, kogudes 120 punkti. Teisele kohale tõusis Valgamaa malev 101 punktiga ning kolmandal kohal on Järva malev, jäädes teisest kohast maha vaid ühe punktiga. Sakala maleval on neljandana 94, ning samapalju punkte on ka Rapla maleval. Esimese kuue hulka mahub veel ka Võrumaa malev 89 punktiga.
 
Seega võib kindlalt väita, et pjedestaali viimaste astmete nimel hakatakse järgmisel nädalavahetusel pingsalt ajusid ragistama ja malendeid liigutama.

Rein Säinas